istanbul evden eve nakliyat

trende

Esenyalı Evden Eve Nakliyat 

Esenyalı Profesyonel Nakliyat

Yıllar geçtikçe, ev sahiplerinin bu tür bir şirkete hiçbir şeye dokunmadan taşınma işini yapmasını sağlamak kolaydı. Profesyonel hizmet veren Esenyalı evden eve nakliyat oldukça uygun fiyatlara bulunabilmektedir. Firmaların bunu yapabilmeleri için K3 Karayolları ev ve işyeri yetki belgesine sahip olmaları gerekmektedir. Ev eşyası taşıyorsanız, belgesiz işletmelerden uzak durun.

İyi Bir Nakliye Şirketi İşe Nasıl Başlar?

Sabah evinize gelen ekip, etraftaki eşyaları toplamaya başlar. Daha sonra mobilya ve beyaz eşya montaj faaliyetlerini yürütmüştür. Ardından bir ekip toplama işlemini yapar ve bir ekip paketleme ve sevkiyata başlar. Örneğin, eviniz 2. katta ise ulaşımı mutlaka asansör ile gerçekleştirmelisiniz. Böylece hem zamandan tasarruf sağlar hem de dar merdivenlerde mobilyanızın zarar görme riskini ortadan kaldırır.

Herhangi bir şey yapılmamasını talep etmeniz durumunda, Milenyum nakliyat firması olarak eşyalarınız toplanacak ve monte edilecek eşyalar yeni evde belirttiğiniz aynı yere yerleştirilir. Örneğin yatak odasındaki gardırop yeni evde istediğiniz yere monte edilir. Bu işler için ekstra ücret ödemenize veya usta bulmanız gerekmez. Burada Esenyalı evden eve nakliyat firmaları gibi deneyimli ve profesyonel firmalardan bahsediyoruz.

Firma Ararken Dikkatli Olun

Karşılaştığınız her taşınma firması doğru firma olmayabilir. Bu alanda aracılık yapan birçok firma bulunmaktadır. Aslında, hiçbir lisansları veya araçları yoktur. Size kendilerini bir iş olarak tanıtıyorlar ve sizinle aynı fikirdeler. Daha sonra işi bir komisyon karşılığında diğer işletmelere satıyorlar. Bu durumda şunlar olabilir: mallara gelebilecek olası hasarlar için kendilerini suçlarlar. Sözleşmeniz olmadığı için hak talebinde bulunamazsınız. Esenyalı evden eve nakliyat firmalarını tercihe etmeniz durumunda böyle bir riskle karşılaşmazsınız

Doğru Şirketi Bulmak İçin İpuçları

İyi ve dürüst bir nakliye şirketi bulmak zor değil. Firmanın tutumu hakkında ipuçları alabilirsiniz. Bir yandan telefonda futbol sahası fiyatları sunanlardan uzak durun. Bir eşya taşıma firmasının şu özellikleri taşıması gerekir; Taşınacağınız işyeri, yaşadığınız şehirde bulunmalı ve fiziksel bir lokasyona sahip olmalıdır. Ofisi mutlaka ziyaret edin ve genel bilgi alın.

Eşyalarınızı görmelerine ve onlara bir fiyat vermelerine izin verin. Aracı sorun, ekip size gelsin. Mümkünse, sürücünün plaka numarasını, adını ve soyadını alın. K3 sertifikası olup olmadığını öğrenin. Sözleşmenin hazırlandığından emin olun ve şartlarını kontrol edin.

Poliçenizi Bir Gün Önceden Alın

Mallarınızı görmeyen ve size gelmeyen şirketlerin riskli şirketler olduğunu unutmayın. Ofisleri olmayan ve onlar hakkında doğru ve net bilgilere sahip olmayan şirketler özellikle risklidir. Esenyalı evden eve nakliyat firmalarını tercih ederek bu riskten uzak durun.

Ev Taşıma Sigortası

Ev taşıma sigortası alırken garanti ve poliçeler hakkında detaylı çalışma yapmak gerekir. Taşınacak eşyanın araştırılması ve durumunun tamamlanması sürecinden sonra taşınmadan önce ekspertiz muayenesi yapılacaktır. Bu tür sigorta ve sözleşmeler bozulabilir, çizilebilir vb. mal üzerinde olabilir. Sigortalı Esenyalı evden eve nakliyat firmaları ile anlaşarak eşyalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz.

Taşıma sırasında olası durumlara karşı önlem alınması gerekecektir. Böylece mobilyalarınız en iyi şekilde paketlenecek ve etrafına sarılarak dışarıdan zarar görmeyecektir. Aracın hasarsız yüklenmesi ve boşaltılması ve aracın eşyalarınızı alabilecek yükseklikte olması çok önemlidir. Tüm bu kriterler karşılandığında daha fazla motivasyonla yeni evinize geçebilir ve eşyalarınızı ilk günkü kalitede kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sigortalı İle Bir Evden Diğerine Taşınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sigortalı bir evden diğerine geçişini tamamladıktan sonra yeni evinize taşınmanız başlar. Ev taşımadan önce yeni yerinizde merdivenlerin genişliğini ve yük asansörü olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Aynı zamanda gideceğiniz yerin yolları ve trafik durumu hakkında da bilgi sahibi olmanız önemlidir. Tek yönlü bir sokakta yan sokağa taşınıyorsanız, gerektiğinde önceden haber vermelisiniz. Hareket edeceğiniz zamanı seçin, yolun belirli bir süre kapalı olacağı konusunda önceden uyarmanız gerekiyor.

Böylece Esenyalı evden eve nakliyat şirketi evinize kolayca ulaşabilir ve malları en kolay nasıl yükleyip boşaltabileceklerini planlayabilir. Bu planlama nakliye firması ve sizler için büyük önem taşımaktadır. İyi bir planlama ile eşyalarınıza zarar verme riskiniz olmaz. Milenyum nakliyat olarak sigortalı taşımacılık ile eşyalarınız firmamızın güvencesi altındadır Güvenilir ve kaliteli hizmet için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?