istanbul evden eve nakliyat

trende

Başakşehir Evden Eve Nakliyat 

Başakşehir Profesyonel Nakliyat

Başakşehir evden eve nakliyat firması olarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz. Tecrübeli olamayan firmalar ile çalıştığınızda eşyalarınız hasar görebilir. Bu gibi bir durumda eğer sigorta yapmadıysanız bütün eşyaların zararını siz ödemek zorunda kalırsınız. Bu yüzden profesyonel bir ekip ile çalışmanız her zaman çok daha doğru olacaktır. Eşyaların taşınma fiyatları eşyaların çocukluğuna, ağırlıklarına ve evlerin kaçıncı katta oluşlarına göre değişkenlik gösteriyor. Firmalar kaç tane koltuk takımı olduğunu, bunlardan kaç tanesinin tekli ya da üçlü takım olduğunu öğrenmek ister. Bundaki amaç ise koltukların fiyata ekleniyor oluşudur. 

Taşınacak eşyalar içinde kaç tane beyaz eşyanın yer aldığı gibi şeylerde önemli kriterler arasında yer alır. Eğer eviniz 2. Kattan daha yüksek bir yerde ise buna asansör hizmeti de eklenir. Asansör ile birlikte eşyalarınız taşınır. Araçların arka kasaları kapaklıdır. Firmamız özel korunaklı ve hızlı bir şekilde hizmet veriyor. 

Ekspertiz Hizmeti Nasıl Veriliyor?

Başakşehir evden eve nakliyat  firması olarak müşteri memnuniyetine önem veriyor ve bu şekilde hizmet veriyoruz. Özel korunaklı bir şekilde eşyalarınız evden eve nakliyat firmaları tarafından taşınır. Ekspertiz hizmeti veren firmalar en iyi firmalardır. Evinize gelen nakliye firması elemanları ilk önce evde bulunan eşyaları paketlemek ile işe başlar. Daha sonra ise mobilya, beyaz eşya gibi büyük ve ağır olan eşyalarınızın montaj işlemlerini yapar. Bu işten sonra ise ekip toplama yapar. Profesyonel bir evden eve nakliyat firması evinizin 2. Kat üzeri olması durumunda asansörlü taşımacılık yapar. 

Bu şekilde hem zamandan tasarruf edilmiş olur hem de dar olan merdivende eşyalarınız herhangi bir şekilde çizilmeye ya da bozulmaya maruz kalmaz. Evden eve nakliyat işlerinde bu işler yapılıyor; mutfak eşyalarının toplanması, mobilya montaj, diğer küçük ev eşyalarının toplanması, paketleme, beyaz eşya montajı, sözleşme işlemleri, şofben ve montaj, sigorta işlemleri gibi işler yapılır. Daha sonra ise toplanan eşyalar yeni evde gösterilen şekilde yerleştirilir. Milenyumnakliyat olarak müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. 

Evden Eve Nakliyat Nedir? 

Başakşehir evden eve nakliyat firmaları olarak taşıma işleri adına sizlere hizmet veriyoruz. Genel olarak bakıldığında eşyalarınızı eski evinizden yeni lokasyonunuza firma aracılığı ile getirme işlemine denir. Bu işlem esnasında paketleme, taşıma, montaj, toplama, gibi işlemler yapılır. Evden eve nakliyat firmaları eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşımak ile yükümlüdür. Taşınma esnasında meydana gelen hatalardan ve hasarlardan firma sorumludur. Firmaların kapsamlı şekilde çalışma alanları vardır.

Sanal Alemden Firmalar İle Anlaşmayın 

Başakşehir evden eve nakliyat  firmaları olarak son derece kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizde herhangi bir sorun yaşanmaz. Eşyalarınız ekspertiz eşliğinde taşınır. Sigortalı taşımacılık ile eşyalarınızı taşıyoruz bu şekilde eşyalarınıza herhangi bir zarar geldiğinde sigorta eşyalarınızın zararını karşılar. Sanal alemden görmüş olduğunuz bir firma ile çalışmayın bunun yerine size yakın bir ilde bulunan bir firma ile ya da bulunduğunuz ilde olan bir firma ile çalışabilirsiniz. Bu işlerde aracılık yani komisyonculuk işi yapan çok fazla firma var. Bu firmalar ile çalışmamaya özen gösterin. Bu firmaların yetki belgeleri yoktur. 

Mutlaka sözleşme yapın. Sözleşme de yer alan şartları kontrol edin. K – 3 belgesinin olup olmadığını kontrol edin. Eğer belge yoksa anlaşma sağlamayın. Eşyalarınızı taşırken ambalajlama ve paketleme işleri düzgün bir şekilde yerleştirilmeli. Eşyalar düzgün yerleştirildiğinde yeteri kadar araca sığabiliyor.  Milenyum nakliyat olarak oldukça profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. 

Başakşehir evden eve nakliyat firması olarak son derece kaliteli bir hizmet veriyoruz. Profesyonel olan ve deneyime sahip olan bir firma ilk önce işe ekspertiz hizmeti ile başlar. Ev taşıma süreci en iyi bu hizmetten geçer. Ev taşıma işi son derece zordur. Bu yüzden firmalar ile çalışmak daha kolaydır. 

Sözleşme ve Sigorta

Başaksehir evden eve nakliyat firması olarak size son derece kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Taşıma esnasında, taşıma fiyatı, eşya miktarı belirleme gibi bütün ince detaylar ele alınır. Bunun yanı sıra sözleşme ve sigorta gibi gerekli olan anlaşmaların evrakları da hazırlanır. Her firma aynı şekilde hizmet vermez. Milenyum nakliyat olarak sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?