istanbul evden eve nakliyat

trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
aboutimage edited
Milenyum Nakliyat Hakkında

Milenyum Profesyonel Taşımacılık
İstanbul Evden Eve Nakliyat Alanında uzman çalışanları ve evden eve nakliyat için özel dizayn edilmiş araç filosu ile siz değerli müşterilerimize kişisel veya kurumsal ihtiyaçlarınız için en hızlı ve profesyonel çözümler sunmaktadır.
Şehiriçi , şehirlerarası evden eve nakliyat ,ofis taşıma , parça eşya taşıma, ve eşya depolama hizmetlerini siz değerli müşterilerimize %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile sunmaktadır. Milenyum Evden Eve Nakliyat olarak firmamız her gün gelişmekte olan teknolojiyle birlikte evden eve nakliyatı pratikleştiren çözümleri takip ederek sizlere daha iyi çalışmalar sunmak adına personellerimizi gerekli bilgilerle eğitiyoruz.
Eşyalar taşınırken nasıl ve ne şekilde taşındığı oldukça önemlidir. Eşyalarınızın hasar görmemesi için gerekli paketleme işlemlerinin doğru şekilde yapılması oldukça önemlidir . Buna bağlı olarak kullandığımız paketleme malzemelerini sizlere sorunsuz taşımalar sunmak adına en iyi kalitede tutuyoruz.
Milenyum Nakliyat olarak sizlere sunduğumuz Planlı ve programlı şehiriçi , şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz
Çalışma Sistemi

Tüm eşyalar tarafımızca paketlenip sigortalı bir şekilde taşınır

Nerden Bilgi Alabilirim

info@milenyumnakliyat.com adresinden veya 0531 864 54 98 numaralı cep telefonumuzdan ulaşabilirsiniz

Milenyum Evden Eve Profesyonel Taşımacılık

t.

Editörden Eklenebilen İkonlu Button

Misyonumuz

Vizyonumuz

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?