istanbul evden eve nakliyat

trende

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat 

Büyükçekmece Profesyonel Nakliyat

Günümüz şartlarında ev ve iş yeri taşımak taşınmak isteyen sahipleri için oldukça zor bir durumdur. Tüm eşyaların paketlenmesi korumaya almak için dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Eşyaları bulunduğunuz yerden başka bir alana taşımak ise hem yorucu hem de zahmetli bir iştir. Eşyalarınıza zarar vermeden kırılma sökülme yaşamadan taşıyabilmenizin yöntemi bulunmaktadır. Büyükçekmece evden eve nakliyat şirketimizin sunduğu hizmetler sayesinde siz hiç yorulmadan eviniz güvenli bir şekilde taşınabilmektedir.  

Büyükçekmece evden eve nakliyat şirketi taşınması gerek tüm eşyalarınızı özenle paketleyerek sizin istediğiniz adrese götürerek yerleştirmektedir. Titiz ve çalışkan personel alt yapısına sahip şirket çalışanlarımız size en üstün hizmeti sunabilmek için oldukça çaba sarf etmektedirler. Evden eve veya ofisten ofise problemsiz taşıma sağlayan firmamızın özelikleri şu şekildedir. 

 • Sabit fiyat garantisi
 • Eşya sigortası 
 • Müşteri servisi 
 • İşinde profesyonel kişilerle çalışması 
 • Sunduğu imkan ve hizmetler 
 • Nakliye garantisi  

Bu tür özelikler taşıyan Büyükçekmece evden eve nakliyat firmamız hiç üzülmeden ve yorulmadan taşınması gereken eşyalarınız taşınabilmektedir.  

Evden Eve Taşıma Yapmadan Önce Süreç Nasıl İlerler? 

Ev taşımak hiç kolay olmayan bir işlemdir. Taşınmak isteyen kişilerin adres değişikliği yapması eşyalar ile uğraşması aşırı zaman kaybına neden olmaktadır. Büyükçekmece evden eve nakliyat şirket çalışanlarımız siz yorulmayın diye tüm süreçte yanınızda olmaktadırlar. İlk olarak evinize gelerek eşyalarınızın nasıl paketlenmesi, sökülüp takılması gereken tüm eşyaları not alarak kusursuz bir taşıma gerçekleştirmek için inceleme yapmaktadırlar. Bu yapılan inceleme sonucu  

 • Beyaz eşyalar 
 • Mutfak eşyalar 
 • Salon eşyaları 
 • Değerli eşyalar 
 • Banyo eşyaları 
 • Odalardaki eşyalar 
 • Gereksiz eşyalar 
 • Kıyafetler  

olarak hepsi tek tek tespit edilebilmektedir. Yapılan bu işlem eşyalarınızın taşınabileceği var olan araçlarımızdan hangisi daha uygun olabileceğini karar vermek, paketleme işlemi gerçekleşecek ürünleri not almak ve sökülerek taşınacak ve daha sonrasında tekrar kurulması gereken eşyalara karar vermek için yapılmaktadır. Büyükçekmece evden eve nakliyat firmamız taşınabileceğiniz adresi de ziyaret ederek taşırken eşyaları tam olarak nereye konulacağını not alarak hata yapmadan taşınma gerçekleştirmek için görevlerini yerine getirirler. 

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Büyükçekmece evden eve nakliyat şirketimiz müşterilerimizin sağlığı ve güvenliği için tüm gereken hijyenik kurallara uymaktadır. Tüm temizlik kurallarına uyan çalışanlarımız evinizde bulunan tüm ürünleri özenle paketleyerek özelikle kırılabilecek eşyaları ayrı bir bölüme yerleştirmek için çaba gösterirler. Sökülmesi gereken eşyalarınızı sökerek asansörlü taşıma aracımızla bulunduğunuz evin veya iş yeri içinden kırılma yıpranma yaşanmadan özenle araca yüklenmektedir. 

Büyükçekmece evden eve nakliyat firmamız taşıtacağınız eşyalarınızı sigorta kapsamına alarak taşıma süresince oluşan tüm sıkıntıları gidermek amacıyla sigorta uygulamaktadır. Milenyum nakliyat firmamız sektörde uzun yıllardır bulunan alanında bir numara bir şirkettir. Ofis eşyalarınızı da taşıyabilen nakliyat firmamız ofis eşyalarınızı korunaklı bir şekilde taşıma yapabilmektedir. Garantili bir evden eve nakliye hizmeti almak profesyonel insanlarla çalışma yapmak her zaman kolaylık sağlar.  

Şehirlerarası Nakliye Nasıl Yapılır? 

Büyükçekmece evden eve nakliyat firması şehirler arası nakliyat güvenli bir şekilde yapmaktadır. Şehirlerarası taşımak istediğiniz ev veya ofis eşyalarını tespit edebilmek için ekspertiz sizi ziyaret eder. Eşyalarınızın güvenle taşınabilmesi için ambalajlarla dikkatli bir şekilde paketlenir. Ekspertizin belirlediği eşyalar sigortalı şekilde araca yüklenirken devrilme ve kırılma riskine göze alarak dikkatli bir şekilde yükleme yapılır. Mümkünse monte eder gibi bağlanabilmektedir. Araçlarımız üstü kapalı sağlam çadırlı olması nedeniyle yol boyunca rüzgâr, yağmur veya aşırı güneş ışınına maruz kalmaz. Büyükçekmece evden eve nakliyat şirketimizin işinde uzman çalışanları ile oldukça kaliteli bir taşıma zevkini çıkarabilirsiniz.  

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Fiyatları 

Büyükçekmece evden eve nakliyat şirketimiz sunulan olağanüstü hizmeti ile sektörde adını duyurmuştur. Milenyum nakliyat firmamızda oluşan fiyatlar taşınması istenen ev veya ofisin eşyalarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Evden eve taşınan eşyalarınız bulunduğunuz kat sayısı ve taşınılacak olan konumuna ve kat sayısına göre sunulan hizmet bedeli değişkenlik gösterebilmektedir. Şehirlerarası taşınılması istenen eşyaların ise gidilen yola göre ve taşınan eşyalar için kullanılan araç ve paketlemede kullanılan özel sigortada baz alınarak bütçenize uygun bir ödeme yöntemi oluşturulmaktadır. Paranızı ve zamanınızı boşa harcamadan oldukça memnun kalacağınız firmamızdan binlerce müşteri memnuniyetinin oluştuğu şirketimizi tercih edebilirsiniz. 

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?