istanbul evden eve nakliyat

trende

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece Profesyonel Nakliyat

Ev değiştirmek aynı zamanda yeni bir hayata başlamak demektir. Yani her ev değişikliği yeni bir heyecan demektir. Ancak bu heyecanla hayal kırıklığı yaşamamak için Küçükçekmece evden eve nakliyat süreci profesyonelce planlanmalıdır. Evden eve nakliyat firmaları işin sonunda müşterilerini daima güler yüzle bırakmayı hedefler.  

Nakliye Sürecinde Yapılanlar

İletişim kanalları üzerinden Küçükçekmece evden eve nakliyat firmalarını arayabilir ve evden eve nakliyat ihtiyacınız olduğunu söyleyebilirsiniz. Personeller ne zaman, nereye ve ne kadar eşya taşımak istediğinizi sorarlar. Sizi genel şartlar hakkında bilgilendirir ve dilerseniz sizi ücretsiz olarak uzman bir tesise sevk edebileceklerini belirtirler. Uzmanlar belirtilen saatte adresinizde olacaktır. Gerekli kontrolleri yaparak fiyatı belirler ve araç cinsini ve kaç kişi görevlendirilmesi gerektiğini belirler.

Fiyat teklifini kabul etmeniz durumunda randevu alınır. Milenyum nakliyat personeli, asansörler ve araçlar planlanan tarih ve saatte eski evinize ulaşır. Paketleme, sökme, temizlik gibi servis istiyorsanız, firma tarafından gerçekleştirilir. İşlem tamamladıktan sonra, eşyalarınız araçlara yüklenir.
Kurulum işlemini tamamladıktan sonra, yeni evinize, ekibimiz taşıma işlemini gerçekleştirir. Eşyalarınız ambalajlarından çıkarılır ve ayarlanır. Montajı gereken mobilya ve beyaz eşyanız varsa montaj yapılır ve nakliye sürecini tamamlanır.

Rastgele Firma Seçmeyin

Nakliyat sektöründe en yaygın şikâyetler malların nakliye sırasında hasar görmesidir. Ev taşıma süreci, özellikle yeni evliyken taşınmak zorunda kalan çiftler için risklerle doludur. Küçükçekmece evden eve nakliyat için profesyonel olmayan bir nakliye şirketi ile karşılaştıklarında işleri daha da zorlaşıyor. Bu daha küçük şirketler sigortalı nakliye hizmeti sunmazlar ve mülkünüze verdikleri zararları karşılamazlar. Bu tür mağduriyetlerden kaçınmak için doğru seçimleri yapmanız gerekir. Rastgele bulduğunuz şirketler yerine garanti verenleri ve şirketleri tercih etmelisiniz

En Son Teknoloji Araçları İle Nakliyat Hizmeti

En son teknoloji ile nakliyat işleri daha kolay hale gelmiştir. Her sektörde olduğu gibi bu alanda da teknolojilerin faydalarından yararlanılmaktadır. Sahadaki yeni teknolojiler sayesinde ev ulaşımını kolaylaştıran kaldırma araçlar ile müşterilere en iyi hizmet sunulur. Bu yeni nesil araçlar ile taşıma işlemi kısa sürede tamamlanmaktadır. Kapıdan geçemeyen ağır ve hacimli eşyalar, binanın ön cephesinden pencereye giden asansör ile kolaylıkla taşınabilmektedir.

Nakliye İşleminde Firma Seçimi Oldukça Önemli

Küçükçekmece evden eve nakliyat fiyatları İstanbul gibi büyük şehirlerde ev taşımak tüketicilere büyük sorumluluklar yüklemektedir. En önemli ağırlık, işletmenin finansal yönüdür. Müşteriler pahalı nakliyatlara karşın, uygun fiyatlar isteyen servis sağlayıcılara yöneliyorlar. Öte yandan bu firmalar kalitesiz ve amatörce iş yapıyorlar. Eşyalarınızın nakliye sırasında uğrayacağı hasarlardan dolayı herhangi bir mali sorumluluk kabul etmezler. Eşyalarınızı sigortalatmak veya sözleşme yapmak gibi yasal garantiler de sunmazlar. Bu tür mağduriyetlerin önüne geçmek için düşük maliyetli, yer altı taşıyıcılarından uzak durmanızı tavsiye edilir.

Eşyalarınız amatör şirketler tarafından zarar gördüğünde kazançtan çok kaybedersiniz. Taşıma maliyetleri için ortalama rakamlarla kaliteli hizmet veren Küçükçekmece evden eve nakliyat gibi firmalarla sorun yaşamamalısınız. Size verdiğimiz yasal garantiler ile endişelerinizi giderilir. Böylece her iki tarafın hak ve sorumlulukları sözleşme ile resmiyet kazanır. Evden eve nakliye ücretleri, hacim, miktar ve varış noktasına olan mesafeye göre belirlenir. Müşterilerin bütçelerini karıştırmamaya ve sezonluk kampanyalar ile müşteriye indirimler yapılır. Özellikle kış mevsiminde fiyatlar düşmektedir.


Asansör Hizmeti İle Ev Nasıl Taşınır Asansör, son yılların ana ürünü. Teknoloji odaklı bir firma olarak Küçükçekmece evden eve nakliyat asansörle taşınmaktadır. Bu hizmet, zaman tasarrufu sağlayan orta veya üst katman içindir. Ayrıca hasar riskini büyük ölçüde azaltır. Asansör yüklendikten sonra monte işlemi yapılan elektronik cihazlarınız uzman ekip tarafından duvara sabitlenir. Mobilyalarınızı teslim aldıklarında kuruyorlar. Odalara taşındıktan sonra kutudaki ürünler eve taşınmak üzere ambalajından çıkarılmaktadır. Raflara ve dolaplara tek tek istiflenirler. Ekip küçük ürünlerinizi bile elinize dokunmadan yerleştiriyor. Tüm mobilyalarınızı yeni evinize yerleştirdikten sonra teslimat işlemi tamamlanmaktadır

Asansör taşıma hizmeti, özel bir disiplin olduğu için deneyimli personel tarafından sürdürülmesi gerekir. Merdivenleri dar olan ve eşyalarını güvenle inmek isteyen herkes Milenyum nakliyat firmamızdan kolaylıkla faydalanabilir. Bu konuda asansörün dışarıdan montajı ile süreç başlamaktadır. Daha sonra eşyalarınız nakliye araçlarına yüklenir. Bu sayede ulaşımda herhangi bir aksama olmadan yeni adresinize taşınır. Milenyum nakliyat  özelinde bu hizmetin tüm içeriği yasaların izin verdiği ölçüde sağlanmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?