istanbul evden eve nakliyat

trende

Güzelyalı Evden Eve Nakliyat

Güzelyalı Profesyonel Nakliyat

Güzelyalı evden eve nakliyat firması olarak son derece kaliteli bir hizmet veriyoruz. Evden eve nakliyat bir evde başka bir eve eşyaların paketlenip yerleştirilmesidir. Bunun yanı sıra en zahmetli taşıma şeklidir. Eşya ve kat durumuna göre fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir. Evinizde bulunan gereksiz eşyalarınız varsa bunları yeni adresinize taşımanıza gerek yoktur. Aksi halde daha fazla masrafa neden olmaktan öteye gitmez. Evden eve nakliyat ihtiyacınız olduğunda firmaları arayarak anlaşma sağlayabilirsiniz.

Bu şekilde eşyalarınız istediğiniz konuma sorunsuz bir şekilde gider. Ancak bulunduğunuz ilde bir firma ile çalışmanız çok daha doğru bir tercih olacaktır. Eşyalarınızın ne kadar olduğunu sizler de net bir şekilde bilin. Eşyalarınızın ne olduğunu not alın. Bunu gelen ekspertiz ile paylaştığınızda ekspertiz size gerçek bir fiyat çıkarır. Bu şekilde her iki tarafta mağduriyet yaşamaz.

Ekspertiz Eşliğinde Evin Taşınması 

Güzelyalı evden eve nakliyat firması olarak sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Evinizi taşımak istiyorsanız firmamız ile görüşmeniz yeterli olacaktır. Firmamız yalnızca ev taşıma hizmeti vermiyor bunun yanı sıra iş yeri ve ofis, hastane gibi yerlerin de taşımasını üstleniyor. Ağır olan beyaz eşyalarınız ve koltuklarınız asansör sistemi yardımı ile kolay bir şekilde taşınıyor. Bu şekilde eşyalarınız zarar görmüyor aksi halde ağır olan eşyalarınız merdivenden indirilmeye çalışıldığında eşyalarınız merdivenlerde çizilir ve kirlenir.

Bunun için asansör taşıma sistemi oldukça önemli olan bir detaydır. Evinizi ya da iş yerinizi taşımak istiyorsanız mutlaka bir ekspertiz ile anlaşmanız gerekiyor. Ekspertiz eve gelerek yerinde bir inceleme yaparak eşyaların ne olduğunu ve ağırlıklarını tahminen hesaplayarak ekip ayarlıyor. 

Paketleme Nasıl Yapılır?

Güzelyalı Evden eve nakliyat firması olarak müşteri memnuniyetine önem veriyor ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Evden eve nakliyat yapmak istiyorsanız, yani evinizi taşımak istiyorsanız bir firma ile anlaşarak eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Aksi halde ağır olan eşyaları taşıyamazsanız ve eşyaların yıpranmasına neden olursunuz. Bunun yanı sıra hangi eşyanın hangi pakete girmesi gerektiğini ya da nasıl sarılması gerektiğini bilemezsiniz.

Sahte Firmalara Dikkat Edin

Güzelyalı Evden eve nakliyat firması olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Bir firma ile anlaşmak istediğinizde firma telefondan kafaya göre bir fiyat belirliyorsa bu firma ile çalışmamaya dikkat edin. Bunun yerine ekspertiz gönderen bir firma ile çalışın. Bu firmalar öncelikle bir tane ekspertiz gönderir ve ekspertiz taşınacak yerde detaylı bir şekilde inceleme yapar. Kullanılacak olan paketleme malzemeleri, kullanılacak olan araç büyüklüğü, kaç tane eleman ihtiyaç duyulduğu gibi konuları not alır. Ev taşıma süreci en iyi bu hizmetten geçer. Bu aşamada tanışma, taşıma fiyatı, eşya miktarı belirleme gibi bütün ince detaylar ele alınır.

Profesyonel olan bir ekip bu işleri yaparken profesyonel olmayan ve nitelikli dolandırıcı olan firmalar hemen işi bağlamaya çalışır. Bu şekilde hemen size bir fiyat verir ve eşyalarınızı bir an önce taşımak ister. Şehirlerarasındaki taşıma için çok daha yüksek bir meblağ ister. Bunun için bu tarz firmalara dikkat etmeniz gerekiyor. Milenyum nakliyatolarak eşyalarınızı özenli bir şekilde paketleyip adresinize teslim ediyoruz. Yalnızca bunun ile kalmayıp aynı zamanda eşyalarınızı yeni konumunuza yerleştiriyoruz. 

Sigorta Ve Sözleşme 

Güzelyalı Evden eve nakliyat firması olarak sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. İyi firmalar tarafından Sözleşme ve sigorta gibi gerekli olan anlaşmaların evrakları da hazırlanır. Bu gibi firmaların vermiş olduğu bazı hizmetler şöyledir; parça eşya taşıma, ofis taşımacılık, komple ev taşıma, şehir içi nakliye, banka taşıma, asansörlü taşımacılık, şehirlerarası ev taşıma, villa taşıma, askılı tekstil taşıma, para kasası taşıma, ambalajlı taşımacılık gibi muhteviyatı olan her eşya taşınır ve nakliye edilir. Her firma aynı şekilde hizmet vermez. Bazı firmalar dolandırıcıdır.

Bu firmalara dikkat edin. Taşıma belgesine sahip olan firmalar ile çalışın. Şehirlerarası ve şehir içi taşıma yapan firmalar ile sigorta yapın eşyalarınızın zarar görmemesi oldukça önemlidir. Firmalar anlaşma sağlanırsa eşyalarınız uzman ekipler tarafından detaylı bir şekilde paketlenir. Kırılacak olan eşyalarınız varsa bunlar havalı naylon ismi verilen özel paketleme malzemeleri ile paketlenir. Milenyum nakliyat olarak son derece kaliteli hizmet veriyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?