istanbul evden eve nakliyat

trende

Güngören Evden Eve Nakliyat 

Güngören Profesyonel Nakliyat

Güngören evden eve nakliyat firması olarak son derece kaliteli bir şekilde sizlere hizmet veriyoruz. Güvenilir evden eve nakliyat firmaları ev, ofis işlerinde size hijyenik ve kaliteli bir hizmet sunuyor. Tüm mobilya ve beyaz eşyalarınızın hepsi hijyenik bir şekilde korunaklı olarak ambalajlanıyor. Hijyenik ambalajlar ile korunaklı bir şekilde paketleniyor. Eşyalarınızın hem hasarsız bir şekilde taşınması hem de hijyenik bir şekilde taşınması oldukça önemli olan bir konudur. Uzman kişiler tarafından koltuklarınız, beyaz eşyalarınız demonte edilir. Demontesi tamamlanan eşyalar düzgün bir şekilde ambalaj ile sarılır. İkinci adrese taşınan eşyalar düzgün bir şekilde monte edilir. Eşyalarınızın montesi ve dizaynı düzgün bir şekilde yapılır. 

Evden Eve Nakliyat Nedir? Aşamaları ve Avantajları Nelerdir?

Güngören Evden eve nakliyat firması olarak son derece kaliteli hizmet veriyoruz. İnsanlar pek çok sebepten ötürü evlerini taşıma ihtiyacı duyuyor. Ev, okul, hastane, iş yeri gibi pek çok yerin taşınması sorusuz ve kısa surede gerçekleşebiliyor. Bu nakliyat işi firmalar tarafından gerçekleştiriliyor. Nakliyat firmaları istediğiniz günde eşyalarınızı taşır. Eşyalarınız titiz bir şekilde paketlenmesi, kutulara yerleştirilmesi ve sigortalı olarak taşınması oldukça önemli olan bir konudur. Evden eve nakliyat firmaları ile çalışırken dikkatli olmanız gerekiyor. Sahtecilik yapan firmalara karşı önlem almanız oldukça önemlidir. Eşyalarınızın sigortasını yaptırmaya dikkat edin. Sigortası yapılmayan eşyalarınız zarar gördüğünde bunların masraflarını siz karşılarsınız. Ancak sigortası yapılan eşyalar zarar gördüğünde bile firma zararınızı karşılar. 

Evden Eve Nakliyatın Avantajları Nelerdir?

Güngören evden eve nakliyat firması olarak sizlere son derece kaliteli bir hizmet vermek için çalışıyoruz. Evden eve nakliyat işleri düzgün yapıldığı müddetçe herhangi bir sorun olmaz. Ancak eşyalarınızı profesyonel firmalara teslim etmeniz gerekiyor. Ev, hastane, iş yeri, okul vb. Pek çok yerlerin taşınmasında paketleme işlerini yaparak zaman harcamanıza gerek yok. Bunun yerine iyi bir firma ile anlaşarak eşyalarınızı doğru bir şekilde paketletebilirsiniz.

Eşyalarınızı taşıtmak için herhangi bir eleman aramanıza gerek kalmaz. İyi bir firma ile anlaşırsanız firma sizin ihtiyacınıza göre yeteri kadar eleman gönderiyor. Eşyalarınızın büyüklüğünü baz alarak dilediğiniz büyüklükte bir araç kiralayabilirsiniz. Bu şekilde bütün eşyalarınız tek seferde araca sığar ve iki kere araç kiralamak durumunda kalmazsınız. Milenyum nakliyatolarak bu şekilde hizmet veriyoruz. 

Eşyaların Cinsine Göre Paketleme 

Güngören evden eve nakliyat firması olarak size hizmet vermek için çalışmalar yapıyoruz. Eşyalarınızın cinsine göre paketleme yapmak adına karton kutu ya da havalı poşet gibi temel malzemeler kullanılır. Bu şekilde eşyalarınızın paketlenmesi yapılır. Bunun yanı sıra mutfak eşyalarınızın tamamı ayrı ayrı paketlenir. Sizler bir liste yaparak evinizde bulunan eşyaları yazabilirsiniz. Bunun bir kopyasını da firma ile paylaşırsanız eşyalarınızın kaybolma gibi bir riski kalmaz ve çok daha sağlıklı bir şekilde taşıma işi gerçekleşir. Eşyalarınızın büyüklüğü ve ağırlığını baz alarak bir firma ile anlaşabilirsiniz. Zamandan tasarruf sağlarsınız eğer bir firma ile anlaşırsanız.

Evden Eve Nakliyatın Aşamaları Nelerdir?

Güngören Evden eve nakliyat firması olarak sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Evden ve nakliyat firmasına ihtiyacınız olduğunda güvenli bir firmayı tercih etmeniz gerekiyor. Öncelikle firma bir tane ekspertiz gönderir ve ekspertiz taşınacak yerde detaylı bir şekilde inceleme yapar. Kullanılacak olan paketleme malzemeleri, kullanılacak olan araç büyüklüğü, kaç tane eleman ihtiyaç duyulduğu gibi konuları not alır. Anlaşma sağlanırsa eşyalarınız uzman ekipler tarafından detaylı bir şekilde paketlenir. Kırılacak eşyalarınız varsa bunlar havalı naylon ismi verilen özel paketleme malzemeleri ile paketlenir. Milenyum nakliyatolarak son derece kaliteli hizmet veriyoruz. 

Mobilya ve Mutfak Eşyalarının Demontesi 

Güngören evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı özenli bir şekilde taşıyoruz. Mobilya, mutfak dolabı, gibi eşyaların demontesini uzman marangoz ekibimi tarafından yapılıyor. Bütün eşyalarınız düzgün bir şekilde kutulara yerleştirildikten sonra karışmaması için kutulara numaralar yazılır. Bunun yanı sıra her ihtimale karşı kırılacak olan eşya dolu paketin üzerine kırılacak eşya yazılmalıdır. Daha sonra kutuların tamamı özenli bir şekilde araca yerleştirilir ve yeni adresinize doğru götürülür. Yeni lokasyona gelen araçtan eşyalarınız indirilir. Gerekli olan eşyaların montalaması yapılır, bunun yanı sıra diğer eşyalarınız da düzgün bir şekilde yerlerine yerleştirilir. Firmamız bu şekilde kaliteli bir hizmet veriyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?